KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903102
nr 1390 3102
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 61x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x49 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:35:04
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand